آراد برندینگ
خانه / دستگاه تستر ECU / خرید دستگاه تستر ECU با شرایط عالی

خرید دستگاه تستر ECU با شرایط عالی

خرید دستگاه تستر ECU به صورت عمده و جزئی از طریق سایت ما امکان پذیر است. ECU یکی از قطعات مهم خودرو های امروزی است. بنابراین بایستی از سالم بودن آن اطمینان حاصل کرد. برای تهیه این دستگاه می توانید با مشاوران ما در ارتباط یاشید.

دستگاه تستر ECU

 

ECU چیست؟

ECU یا کامپیوتر خودرو قطعه‌ای الکترونیکی است به معنای واحد کنترل الکترونیکی (Electronic Control Unit) که وظیفه اش کنترل و هماهنگی بخش‌های مختلف یک خودروی انژکتوری است. هر ECU دارای تعدادی سنسور است که در قسمت‌های مختلف خودرو و موتور قرار داشته و اطلاعاتی را در رابطه با نحوه کارکرد خودرو به ECU مخابره می‌کند. همچنین برخی سنسورها نیز با دستور مستقیم کامپیوتر خودرو عمل کرده و در صورتی که کامپیوتر درست کار نکند، این سنسورها از کار خواهند افتاد. هر چه تعداد این سنسورها بیشتر باشد، مسلما کامپیوتر درک بهتری از شرایط موتور پیدا کرده و می‌تواند شرایط بحرانی کارکرد موتور را بهتر تشخیص دهد.

خرید دستگاه تستر ECU

 

کاربرد دستگاه تستر ECU چیست؟

دستگاه تستر ECU برای تست کردن پارامتر های مختلف ایسیو و اعتبار سنجی مقادیر مختلف آن کاربرد دارد.در تست کردن به همراه تستر ECU استانداردهای مختلف که برای هر پارامتر نیاز است در تستر ECU آورده شده است.از دستگاه تستر ECU برای طراحی نیز می تواند استفاده شود.

ای سی یو نقش مهمی در عیب یابی خودرو های انژکتوری ایفا می کند.

در این فیلم نحوه تعمیر دستگاه ecu به نمایش گذاشته می شود.

خرید دستگاه تستر ECU

ممکن است شما برای خرید دستگاه تستر ECU دچار تردید باشید که چه نوع دستگاهی انتخاب کنید. زیرا امروزه برند ها و مدل های گوناگونی از این تستر وجود دارد. هر کدام از این انواع کارایی و ویژگی های خاص خودشان را دارد.

مجموعه ما تامین کننده انواع دستگاه تستر ECU و همچنین فروش دستگاه عیب یاب خودرو های انژکتوری می باشد.

ما با ارائه خدمات فروش و مشاوره و خدمات پس از فروش تستر ECU پیشتاز است. در صورت وجود هر گونه سوال و مشاوره می توانید با مشاوران در این حوزه در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم طهماسبی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09137634481
آدرس سایت: www.http://testkon.ir
پست الکترونیکی: tahmasebi911.61@gmail.com
کانال تلگرام